Nabídka našich služeb

Sara-Nails

Významnou součástí péče o celé tělo je úprava přirozených nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vizitkou každého z nás. Bohužel škodlivé vlivy životního prostředí způsobují různé problémy nehtů jako např. lámání, třepení, křehnutí apod. Ne každý si však umí sám nehty patřičně upravit, a proto je pro něho přirozeně vhodná návštěva nehtového studia, kde jsou mu nehty upraveny odborníkem, který mu mj. poradí, jak má o ně pečovat.Pokud se rozhodnete pro nehtové studio Sara-Nails, ráda se Vám budu věnovat, zejména v následujících oblastech ošetření Vašich nehtů...

Gelové nehty

Ne každá žena má své nehty zdravé a pevné a ne vždy jí vydrží taková délka, kterou by si přála. Proto nabízím modeláž nehtů gelovou technikou, jejíž použitím docílíme nejlepších vlastností nehtu, a která zároveň patří k nejšetrnějším k Vašim nehtům.

Jak gelová technika funguje?
Tato metoda používá k modeláži nehtů gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírozeným nehtům. Gel je nanášen na umělý tip, který se předem upraví do požadovaného tvaru. Dle kvality přirozeného nehtu a dle tvaru a délky tipu je gel aplikován v jedné nebo více vrstvách.

Jak dlouho modeláž nehtů trvá?
Modeláž nehtů trvá přibližně 1–1,5 hodiny dle kvality a tvaru přirozených nehtů. Je potřebné, abyste si vyhradila dostatek času na celou dobu procedury. Pokud jste nikdy předtím umělé nehty nenosila, je vhodné, abyste se předem objednala a domluvila si telefonicky nebo e-mailem termín návštěvy studia SARA NAILS.

Modeláž nehtů

Modeláží nehtů si zkrášlíte Své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Pokud s Vaším stavem nehtů nejste spokojena, určitě se v takovémto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů ať již gelovou bez tipů, anebo gelovou s tipy. Nabízím Vám k nahlédnutí fotky různých prací, které si můžete prohlédnout pod tlačítkem "fotogalerie". Věřím, že každá z Vás si vybere tu "svou".
U vybrané modeláže nehtů si sama zvolíte tvar, barvu či styl.

Francouzská modeláž nehtů

V současnosti je velmi populární francouzská modeláž nehtů, při které je na špičky nehtů aplikována bílá barva dodávající přirozený a upravený vzhled. Na závěr jsou nehty přelakovány vrchním lakem. Na takto vymodelované nehty lze samozřejmě nanášet i barvené laky podle Vašeho uvážení, přičemž permanentní francouzská manikúra zůstane na nehtech i po odlakování. Tato metoda je vhodná zejména pro ty ženy, které chtějí mít stále upravené ruce a nehty a nechtějí, nebo nemůžou, své nehty lakovat barevnými laky.

Doplnění nehtů


Nehty je nutné každé 3-4 týdny po modeláži doplnit, neboť gel, který byl na nehty nanesen, odrůstá. Při doplnění se původní gel odpiluje, nehty se zkrátí a upraví do požadovaného tvaru a teprve pak je na nehty nanesen gel nový. Pokud se Vám nějaký nehet ulomil, při doplnění se buď opraví, nebo celý vymění. Doplnění trvá přibližně 1 hodinu, přičemž záleží na počtu nových vyměňovaných nehtů. Po doplnění se nehty upravují obvyklým způsobem.

Lakování nehtů a zdobení

Lakování

Správné lakování nehtů začíná vrstvou podkladového laku. Nehty jsou tak chráněny před barevnými pigmenty, jež jsou obsaženy v dalších dvou vrstvách barevného laku naneseného v barvě dle Vašeho výběru. Na závěr je nanesena vrstva průhledného vrchního laku, který chrání barevný lak před poškozením a poškrábáním.

Zdobení

Zdobení nehtů je dnes hojně používáno zejména pro úpravu na různé společenské akce (plesy, svatby, Valentýn, Vánoce). Důležité je, aby zdobení ladilo s oblečením a s Vaším celkovým vzhledem. Nejoblíbenější technikou je provedení aplikace barveného gelu na špičku nehtu, dále je pak oblíbené malování několika barevnými laky, což si můžete prohlédnout v sekci „ malování nehtů“. Velmi oblíbené je také vkládání štrasových kamínků, zrníček, perliček, nebo nalepování obtisků. Záleží jen na Vás, jaké zdobení si u mne v katalogu vyberete.

Malování nehtů

Aby jste si mohli sami udělat představu o ¨způsobu malování nehtů a kvalitě mé práce a možnostech zdobení, máte možnost si na této stránce prohlédnout několik možností jakého výsledku můžou Vaše nehty dosáhnout..

Fantazii se meze nekladou a tak opravdu záleží pouze na Vás co Vám nejvíce vyhovuje...

Permanentní prodloužení řas

Permanentní prodlužování řas je absolutní novinkou v prodlužování a zahušťování přírodních řas na světě. Je to revoluční technika řasa na řasu! Syntetické řasy jsou vyrobeny z hypoalergeního monofilu, nebo hedvábí a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy. Tyto řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle a zakřivení, tím naprosto vyhovují každé zákaznici, protože každá řasa kopíruje tvar její přírodní řasy. Díky pevnému spoji prodlužuje a zesiluje Vaši řasu a vše vypadá naprosto přirozeně. Řasy jsou lehké a lesklé, odolné vůči vodě a slzám. Při správné aplikaci žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy a jsou naprosto bezpečné k očím i kontaktním čočkám.

 

Design by e-SHoPPe.cz - stránky pro Vás | Valid HTML 4.01 Transitional | Valid CSS