Kosmetický salonKompletní kosmetické ošetření pleti

Celková doba ošetření cca 90 min.

Zaváděcí cena 440,-Kč

Další služby:
epilace nad horním rtem               50,-Kč                   
epilace brady                               40,-Kč
barvení obočí                               30,-Kč
barvení řas                                   40,-Kč

Povrchové čištění
Estesophy Cleansing Gel

Sara-Nails

Hluboko čistící gel jemně proniká do spodních vrstev pokožky a šetrně zde eliminuje veškeré nečistoty, rozpouští make-up a další líčidla a účinně odstraňuje prach z vnějšího prostředí. Díky extraktu z oříšku viržinského příznivě ovlivňuje tvorbu kožního mazu, optimálně stahuje rozšířené póry a dovoluje tak pokožce získat čistý vzhled. Gel neobsahuje alkohol, a proto je možné ho používat i na citlivou pleť.

 

Estesophy Energy Skin Tonic

Sara-Nails

Výživná pleťová tonizační voda na povadlou, stresovanou, ale i normální pleť s proti vráskovým účinkem dokonale pleť revitalizuje, zpevňuje, čistí a dodává jí krásný a přirozený nádech. Přírodní rostlinné extrakty pleť důkladně prokrvují, takže má dostatek kyslíku. To pleť posiluje, vyživuje a zároveň výborně bojuje proti vráskám.

 

 

 

Estesophy Sensitive Skin Tonic

Sara-Nails

Tato jedinečná tonizační voda je určená pro citlivou a velmi citlivou pleť, která reaguje na různé změny. Zklidňuje podrážděnou pokožku, nedráždí ji. Je bez alkoholu, takže pleť nevysušuje. Účinné látky napomáhají optimalizovat a udržovat pH pleti na úrovni 4,6 - 5,5. Aktivní přírodní extrakty pleť čistí a posilují.

 

 

 

Úprava obočí

Jedině dlouhá ofina překryje obočí, které tak zůstane ostatním utajeno. Ve všech ostatních případech o sobě jeho vzhledem vypovídáte víc, než si uvědomujete. Obočí nevnímáme jako jeden z nástrojů, které chrání oko před mechanickými částicemi nebo před vlhkostí, která do oka stéká z čela. Podobnou funkci mají i řasy.
Díváme se na něj jako na estetický projev, který může hezky dotvářet, nebo naopak pokazit výraz obličeje. Jeho tvar, hustota i barva promlouvají k okolí. Pokud si žena neumí obočí "uhlídat", zbytečně škodí své kráse. Muži, kteří nechají obočí zdivočet ve srůstající se houštinu, působí neupraveně a navíc jim to nepomůže ve vztahu k ženám, které za silným obočím tvaru netopýra vidí rys agresivity.

 

Méně je více
Asi se vám už někdy stalo, že jste najednou ztuhla s pinzetou v ruce a hlavou vám prolétla myšlenka: "To jsem přehnala!" Pokud se vám podařilo vytvořit holá místa v obočí, zakryjete je tak, že obočí vyčešete nahoru a pod něj aplikujete stín o tón světlejší, než je vaše běžná barva.
Pak si vezmete tužku, která ladí s barvou obočí, a malými tahy vytvoříte falešné chloupky. Některé ženy mají zrcátko a pinzetu stále po ruce. Jakmile mají chvilku, snaží se své obočí zdokonalit. Svojí nadměrnou pozorností jej však postupně příliš ztenčí. V tom případě by si pak měly dát pauzu, aby se obočí mohlo vrátit ke svému přirozenějšímu tvaru.
Tip: Pro lepší barvu obočí kombinujte dva odstíny tužky na obočí. Dosáhnete tak přirozenějšího vzhledu. Nikdy nekreslete dlouhé čáry.

 

Jak na úpravu obočí?
Pro úpravu obočí bych ráda zdůraznila zásadu udržovat jeho přirozenější vzhled. To především znamená nevytrhávat obočí do tenké linky a také násilně neměnit jeho tvar.
Při vytrhávání chloupků upravujeme tvar zespodu. Postupujeme spíše až od poloviny obočí ke spánkům. Před vytrháváním je vhodné změkčit chloupky olejíčkem nebo krémem a po vytrhání není na škodu nanést na tamponek pleťový přípravek s dezinfekčními účinky.
Kromě pinzety mohu ženám doporučit pro bleskovou úpravu speciální vychytávku v podobě seřezávače na obočí. Je k dostání například v DM drogériích. Jde vlastně o žiletku, malý skalpel, kterým se dá podholit spodní část obočí do požadovaného tvaru.

 

Peeling

Sara-Nails

Estesophy Deep Peeling Gel
Tento peeling má velice příjemnou gelovitou konzistenci, která umožňuje důkladné hloubkové čištění. Dokonale pleť zjemňuje, revitalizuje, prokrvuje a odstraňuje z jejího povrchu odumřelé kožní buňky a jiné nečistoty. Pleť je po použití peelingu o mnoho pevnější, pružnější a důkladně hydratovaná a to zejména díky přítomnému extraktu z Aloe Vera.

 

 

Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí

Sara-Nails

Hloubkové čištění ultrazvukem - ošetření ultrazvukovou špachtlí - jedná se o revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť.
Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.
V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.
Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc klient nemá po ošetření flekatou a podrážděnou pleť a nemusí se striktně chránit před sluncem.

 

Gommage

Sara-Nails

Estesophy Deep Cleansing Gomage
Tento vyjímečný výrobek dokonale odstaňuje všechny nečistoty z pleti, čistí ucpané póry do hloubky a upravuje tvorbu přebytečného kožního mazu. Účinné čistě přírodní extrakty lehce pronikají do pokožky, čímž lépe docilují omladění struktury buněk a zabraňují jejich odumírání. Přítomný manadarinkový olej zjemňuje pokožku, dokonale ji posiluje a dodává jí krásný zdravý vzhled. Extrakt z kaolínu výborně otevírá póry a umožňuje jejich čištění do hloubky, současně absorbuje přebytečný kožní maz. Výtažek z přírodních obilných složek - Coix Lacryma Jobi - uvolňuje nečistoty z ucpaných pórů, čímž dosáhneme krásně čisté a svěží pokožky.

 

Masáž obličeje krku a dekoltu

Masáž obličeje, krku a dekoltu má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je nespočetné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.
Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené ke kůži, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí.
Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.
Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže. Jen se muž musí předem oholit, pokud nosí vousy. Jedná se o velmi jemnou a dokonale propracovanou techniku masáže. Velmi pomalými tahy a tlaky na kůži, podle přesně stanovených pravidel respektujících přirozenou funkci a anatomii, se aktivuje podkožní lymfatický systém. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky.
Masáž je prostě relaxace, radost, krása a skvělé harmonické uvolnění těla i duše.

  • zlepšení toku krve a lymfy
  • prokysličení pokožky
  • odstranění otoků obličeje
  • zmírnění bolestí hlavy
  • silně omlazuje a vitalizuje povadlou pleť, vypíná ji
  • odstraňuje drobné vrásky, váčky pod očima, dvojitou bradu
  • působí na akné
  • regeneruje pleť
  • odstraňuje napětí
  • detoxikuje

 

Alginátová maska

Sara-Nails

BORŮVKOVÁ PLEŤOVÁ MASKA S VITAMINEM C (Bilberry Mask)
Stahovací pleťová maska připravená na bázi mořských řas. Je určena pro ošetření citlivé a problematické pleti s výskytem akné. Obsažený vitamín C a aktivní přírodní komponenty stimulují krevní oběh a potlačují negativní účinky volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Plody borůvky obsahují flavonoidy, jenž stimulují krevní oběh a posilují strukturu kapilár. Svými účinky přispívají k odstranění prasklých žilek na pokožce (kuperóza), která je častým problémem u citlivé pleti. Vitamín C působí jako přírodní antioxidant.

 

Pleťová zjasňující esence

Sara-Nails

DEAGE MELA WHITE ESSENCE
Díky koncentrovanému obsahu výživných, bělících a hydratačních komponentů udržuje pleť nejen jasnou a mladistvou, ale také vitální a pružnou. Esence znásobuje blahodárné účinky krému či emulze a je třeba ji aplikovat na tvář a další místa náchylná k tvorbě pigmentových skvrn.

 

 

 

Liftingová mezoterapie ultrazvukovou špachtlí

Liftingová mezoterapie
Liftingová mezoterapie se používá pro účinné vstřebávání sér mikroelektronickou technologií . Ultrazvuková mezoterapie se provádí pomocí ultrazvukových kulatých hlavic. Ultrazvuk správné vlnové délky mění prostupnost pokožky a tím aktivní látky (ampule séra, které aplikujeme na pleť) pronikají hluboko do pokožky, čehož se zapracováním ručním nedá docílit. Působením ultrazvuku se mění tlak v okolních tkáních, částečky hmoty tkáně se rychle rozkmitají, dochází k propustnosti mezibuněčných prostor a vlivem tření dochází i k biochemické masáži.

 

Závěrečný hydratační krém

Sara-Nails

DEAGE CELL HYDRATING CREAM
Komplex účinných látek pleť dokonale zjemňuje a hydratuje. Extrakty z červeného vína uchovají pokožku jasnou, pružnou a hebkou a hedvábný protein vytvoří na povrchu pleti ochranný film, který ji ochrání před vysušováním a tvorbou vrásek. Hodí se zejména na denní použití.

 

Design by e-SHoPPe.cz - stránky pro Vás | Valid HTML 4.01 Transitional | Valid CSS